Sosyal Medya Danışmanlığı

Web Tasarım


Yönetilebilen, mobil cihazlara ve internet tarayıcılarına uygun, arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize edilen, sosyal medya entegrasyonları ve Google Adwords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha geniş bir kitleye hitap eden,
estetik web siteleri üretir...

Markanızın sektördeki yerini analiz ederek hedefe yönelik doğru bir tasarım ve vizyon yaratacak özgün bir web site tasarlar. Oluşturulan yeni web site, değer ve stratejilerle örtüşen kaliteli görseller ve yazılı içeriklerle tamamlanır.
E-ticaret site tasarımı ile de ürün ve markanızın dijital platformda online satışını sağlarız.

Responsive web tasarım; bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranan, kullanıcıya cihaz ve çözünürlük bağımsız olarak her platformda rahat bir gezinme sağlayan web tasarımlarıdır. Günümüzde mobil ve tablet cihazların etkin kullanılmasıyla birlikte responsive web tasarıma olan ihtiyaç da artmaktadır.

Seo, arama motorlarının ilk sayfasına giden yolun tarifidir. Ülkemizde çoğunlukla bilinen arama motorları Google, Yahoo, Bing, Yandex'dir bu arama motorları seo çalışmalarına çok kıymet verirler. Web sitelerinizde Seo çalışması, arama motorlarının sizi fark etmesini sağlayacak şekilde kodlanmıştır.

Firmanıza veya ürününüze en uygun alan adının alınması ve analizinin yapılması ile sizlere hem hosting hem de domain hizmeti vermekteyiz.

Sitenizin kod güncellemelerinin yapılması. Yedekleme, herhangi bir sorunda sitenin ilk kuruluma geri yüklenme garantisi. Küçük Değişiklik isteklerinin karşılanması sağlanmaktadır.

Erhan CEYLAN | Web Tasarım

Kurumsal firmalar için hazırlanmış, cep telefonları ve tabletlerde de çalışan profesyonel bir sistem istiyorsanız...

© Copyright 2020 Erhan CEYLAN -Tüm Hakkı Saklıdır