website templates

Online Katalog


Dijital Katalog doğrudan internette yayımlanmakta, kullanıcı kolayca ulaşmaktadır.
Animatif sayfa geçişleri görsel etkileyiciliği en düzeye çıkarmaktadır. Kullanıcı internet üzerinde gerçek bir katalog deneyimi yaşamaktadır.

Responsive olarak adlandırılan bu özellikle artık dijital kataloglarınız mobil cihazlar, tablet ve çeşitli boyutlardaki bilgisayarlara uyumludur.
Büyük ekranlarda da görsel etkileyiciliğini kaybetmez.

Online Katalog çalışmamızın en önemli özelliği ekonomik olmasıdır. Basılı kataloglarla karşılaştırılamayacak denli ucuza mal olmaktadır. İnternet üzerinden ulaşılabildiği için kullanım sayısı sınırsızdır. Bilgisiyarın hemen her işyerinde olduğunu düşündüğünüzde, basılı kataloglara önemli bir rakiptir. Bütçenizi artık basılı kataloglar yerine başka harcamalara ayırabilirsiniz. Dijital Katalog doğrudan internette yayımlanmakta, kullanıcı kolayca ulaşmaktadır. İhtiyaç durumunda sayfa değişikliği yapmak, sayısını azaltmak veya artırmak olanaklıdır. Böylelikle sürekli canlı ve güncel bir kataloğa sahip olabilirsiniz.

Animatif sayfa geçişleri görsel etkileyiciliği en düzeye çıkarmaktadır. Kullanıcı internet üzerinde gerçek bir katalog deneyimi yaşamaktadır. Renkler ve görsel kalite tasarım sürecinden kayıpsız olarak aktarılmaktadır. Baskı sürecinin yarattığı kalite kayıpları Dijital Katalog uygulamamızda sözkonusu değildir.

Dijital Katalog çalışmalarımız arama motorlarına uyumludur, ilgili aramalarda bulunabilir. Böylece yalnızca sizi tanıyan değil, tanımayan müşterilerinizde ulaşabilir.
Sizinle ilgili daha detaylı bilgi isteyen müşterileriniz, link sayesinde web sitenize yönlenebilir.

Erhan CEYLAN | Online Katalog

Dijital Katalog doğrudan internette yayımlanmakta, kullanıcı kolayca ulaşmaktadır.

© Copyright 2020 Erhan CEYLAN -Tüm Hakkı Saklıdır